Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał ANALitic
"Kwadrat śmierci" w Rzeszowie. Tu wielu oblewa egzamin na prawo jazdy
Okolice Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II przez kursantów nazywane są "kwadratem śmierci". Na wąskich, osiedlowych, często jednokierunkowych uliczkach wiele osób oblewa egzamin na prawo jazdy.
okejki 4 · 16 godzin temu
Niektóre momenty z tegorocznego Mundialu
Czyli Mundial w Rosji NA WESOŁO! Maradona, Neymar, Batshuayi, śmieszni kibice, sytuacje na boisku i wszystko co wydarzyło się śmiesznego na MISTRZOSTWACH ŚWIATA! Piłkarze na mundialu.
okejki 5 · 1 dzień i 6 minut temu
Kompilacyjka
WTF Moments and Funny Car Videos 2018 #6 - Enjoy watching, be careful on the road! Submit your videos: evgeniyas2007@gmail.com Subscribe! http://goo.gl/YjCTrJ Offer your subtitles and translations! https://goo.gl/NvkuAl The best collection of car video caught on Dash Cam from around the world. On this channel you will find a large selection of videos on various topics (…)
okejki 4 · 4 dni temu
Jak zwierzaki reagują na "śmierć" właścicieli
Niestety zapomnieli przestać oddychać na minutę.
okejki 2 · 4 dni temu
Kabaret Ani Mru - Mru - Historia ...
... czyli o co chcielibyście spytać członków kabaretu , w tym: - w jakiej znanej kapeli był technicznym Michał Wójcik - jak można nazwać Piotra Bałtroczyka (KAPITALNE !!!) - co robili w winiarni u Dyszona - jak nazywał się najpierw kabaret ....itd...itp...
okejki 3 · 5 dni temu
ARM WRESTLING Masters RIGHT HAND FINALS (European Armwrestling Championship 2018)
ARM WRESTLING Masters FINALS (European Armwrestling Championship 2018) Subscribe Our Youtube channel here - goo.gl/X3buEU For more exciting armwrestling action! ARM WRESTLING Masters FINALS (European Armwrestling Championship 2018) Follow us on Facebook - http://tinyurl.com/lvpl7fe Armwrestling isn't a sport. It's life. Global Armwrestling bringing you best armw(…)
okejki 1 · 5 dni temu
Grupa Mozarta - Piłka Nożna
Premiera na YouTube . Tematyka piłkarska na czasie - przed nami ostatnie cztery mecze Mundial 2018.
okejki 2 · 8 dni temu
URZĘDNIKOM HGW WOLNO WIĘCEJ? Zobacz tego pirata drogowego podczas "Ławki Rafała"
Szok! Na spotkaniu z Rafał Trzaskowski wpadł urzędnik pirat drogowy. Zablokował ścieżkę rowerową i zatarasował drogę matkom z wózkami!! Rafał udawał,że nic nie widzi! Na szczęście byłem na miejscu... Ciekawe jaki dostałby mandat?
okejki 8 · 8 dni temu
10 tokenów za klapsy, 25 za pokazanie piersi || 7 metrów pod ziemią
Karolina, która od 17 roku życia pracuje na sekskamerkach, opowiada o tym, jak zaczęła się jej przygoda z rozbieranym wideoczatem i dlaczego wybrała sobie taki sposób na zarobek.
okejki 25 · komentarze 40 · 12 dni temu
Sciemy wielkich marek - Samsung (Planowane postarzanie - Planned Obsolence PL)
Dlaczego produkty marki Samsung sa tak awaryjne? Dlaczego internauci nazywają tę firmę Szajsung, Syfsung lub Shitsung? Ten dokument odpowie na powyższe pytania... W niniejszym video pominięto fragment dokumentu odnoszący się do nieuczciwych praktyk Apple Inc. polegających na instalowaniu do iPhone baterii kiepskiej jakości, domyślnie nie wymienialnej...)
okejki 9 · 17 dni temu