Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Bramkarz strzela pięknego gola z własnej połowy
Cała sytuacja miała miejsce w spotkaniu 2. ligi hiszpańskiej pomiędzy Lugo a Sportingiem Gijon. Gospodarze po trafieniach Iriome Gonzaleza oraz Jamie Romero prowadzili 2:1. Prawdziwym bohaterem miejscowej drużyny został jednak ich bramkarz Juan Carlos, który w 80. minucie po fantastycznym strzale z własnej połowy zdobył bramkę. Ten gol ustalił wynik spotkania na 3:1 dla CD Lugo.
1 · 5 godzin temu
Bardzo miłe pożegnanie przed snem w wykonaniu papużki
Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci. Tylko że w tej bajce dziewczynka zamieniła misia na ptaszka i zrobiło się bardzo całuśnie.
17 · 3 · 19 godzin temu
Wiatr rzuca ludźmi w Amsterdamie
Wczoraj tak wiało na zachodzie Europy, że niektórzy nie byli w stanie utrzymać się na nogach.
34 · 21 · 3 dni temu
Myszołów chciałby zadziobać te wydrukowane ptaszki
"Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma, a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa" - śpiewały kiedyś Fasolki. A ten gość ma myszołowa rdzawoskrzydłego, który jest fanatykiem ornitologii i kupuje prasę dla ptaków, żeby się powkurzać.
31 · 11 · 4 dni temu
A gdyby ptaki miały ręce...
Dlaczego ludzie nie potrafią latać? Znamy odpowiedź. Po prostu nie mają skrzydeł! Tak jak ptaki nie mają rąk. Oh, wait...
212 · 23 · 4 dni temu
Miejski monitoring w Cobourg zarejestrował niecodzienne spotkanie
Cobourg to niewielka miejscowość nad jeziorem Ontario w Kanadzie. Kilkanaście dni temu doszło tam do bardzo niecodziennego, międzygatunkowego spotkania. Jak myślicie, kto wykazał się większą odwagą?