Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
"Rasputin" Boney M zagrany na organach mechanicznych z 1905 r.
Co tu dużo pisać, lepiej posłuchać i podziwiać.
199 · 25 · 7 dni temu
Zastanawialiście się kiedyś jak nietoperze robię dwójkę?
Ten filmik odpowie na to pytanie, które zapewne nurtuje Was od lat.
241 · 44 · 6 dni temu
Była Świadkiem Jehowy
Sara Andrychiewicz była Świadkiem Jehowy. Teraz ujawnia wstrząsające fakty! „Gdy zdecyduję się na opublikowanie tego wpisu, nieodwracalnie zmienię swoje życie. Jestem jednak gotowa podjąć to ryzyko, żeby móc zacząć wreszcie żyć. Jestem świadoma tego, że odrzuci mnie rodzina, nawet ta najbliższa. Przyjaciele nie będą chcieli mnie znać. Wydaje mi się, że jestem gotowa na to emocjo(…)
132 · 180 · 8 dni temu
Niemiecki wentylator zamawia pięć piw
...I przy okazji pozdrawia...
201 · 26 · 6 dni temu
Google nas zawsze podsłuchuje - live test
Koleś przeprowadza banalny test by sprawdzić, czy Google podsłuchuje co mówimy nawet gdy mamy wyłączone programy ze stajni alphabetu.
289 · 121 · 7 dni temu
Idiotyczne zachowanie nastolatki
Na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach nastolatka w ramach wygłupu popchnęła koleżankę w stronę jadącego do Bielska autobusu. Dziewczyna odniosła lekkie obrażenia, lecz mało brakowało, aby prawidłowo jadący autobus zmiażdżył głowę poszkodowanej...
229 · 88 · 7 dni temu
Kiedy chcesz zmienić swój tryb życia
Na zmiany nigdy za późno. Czy aby na pewno?
255 · 22 · 10 dni temu
Pojedynek człowieka z robotem w muzycznym zadaniu
Niemiecki tenisista stołowy Timo Boll pojedynkuje się z robotem KUKA KR AGILUS. Próbują swoich sił w grze na szklanej harfie. Kto wygra?
180 · 50 · 10 dni temu
Przyłapany szeryf
Coś nie bardzo mu wyszło...
775 · 51 · 7 dni temu
Wyburzanie silosu poszło nie tak
W duńskim mieście Vordingborg, 53-metrowy stary, betonowy silos miał zostać wyburzony poprzez kontrolowaną eksplozję. Wyburzana konstrukcja upadła jednak nie w tę stronę, w którą pierwotnie zakładano. Fragmenty silosu uderzyły w centrum kulturalne, w którym mieści się biblioteka i szkoła muzyczna. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
150 · 46 · 9 dni temu
Solidna kompilacja szybkiej karmy, farta i skilla
Przemieszane filmiki losu mszczącego się na zasługujących na to ludziach, niebywałych szczęściarzy i ludzi o niesamowitych umiejętnościach. Zobaczycie m.in. kozacką pannę młodą, zapaśnika akrobatę oraz kolesi, którzy zadarli z niewłaściwym facetem.
196 · 24 · 8 dni temu
Pozwalam ci jeb*** mnie w ryj
Imprezka, dużo alkoholu, no i zakład. Panowie założyli się o nokaut.
194 · 33 · 7 dni temu
Niezwykła msza w katedrze w Santiago de Compostela
Botafumeiro to największy na świecie trybularz (kadzielnica). Mierzy 160 cm wysokości i pusty waży ok. 60 kg. Do jego rozpalenia potrzeba ok. 40 kg węgla drzewnego i kadzidła. Stale eksponowany jest w bibliotece katedralnej, a używany tylko w piątki na zakończenie mszy św. dla pielgrzymów oraz w czasie ważniejszych i bardziej uroczystych nabożeństw.
151 · 40 · 8 dni temu
Gdy rozmówca nie mówi tego, czego telewizja oczekuje
Sky News przerywa wypowiedź byłego dowódcy Brytyjskich Sił Zbrojnych Gen. Jonathana Shaw, gdy ten wypowiada się na temat ataku chemicznego w Syrii. Demokracja, wolność słowa, wolne media... ale jedyne dozwolone wypowiedzi to te zgodne z oficjalnym stanowiskiem rządu USA.
319 · 60 · 8 dni temu
Reklama motocykli WSK z lat 70.
Motocykle z Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego "Świdnik". Dudek, Lelek, Kobuz, Gil, Perkoz i Bąk dla przodowników pracy miast i wsi. Kiedyś to były reklamy...
199 · 41 · 9 dni temu