JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 11088 osób, w tym 2715 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik Kov1986Zabiłem świnię
14 133  
5   17  
A teraz mały żarcik z cyklu "jutro będzie Leppier".


Andrzej Lepper i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Lepper widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko rolnikowi i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.
- Mój Boże, co ci się stało? - pyta Lepper.
- No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19 letnia córka, chwile szalonej niezapomnianej rozkoszy.
- Cóżeś ty im powiedział?
What Makes Life 100%?
10 767  
4   7  
Ever wonder about those people who say they are giving more than 100%?

We have all been to those meetings where someone wants over 100%.

How about achieving 103%? Here's a little math that might prove helpful.

What makes life 100%?

If

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z is represented

as:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26.

Then,
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Ładowarka do komórki
51 782  
133   13  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła jest przeznaczona głównie dla osób dokonujących zakupów przez internet.
A dzisiaj...

Definicja wyrażenia: "ładowarka do komórki"
Jak mężczyźni oceniają urodę kobiety?
50 263  
84   14  
Mężczyźni są wzrokowcami, to wszystkim wiadomo. Ale w jaki sposób oceniają kobietę na podstawie wyglądu to pozostawało do tej pory tajemnicą.

Na nasze zlecenie, Instytut Badań Różnic Gatunkowych, specjalizujący się w badaniach zachowań odmiennych gatunków opracował, na podstawie badań na reprezentatywnej grupie mężczyzn, schemat wg jakiego oceniają oni urodę kobiet.
Kliknij i zobacz więcej!WYNIKI BADAŃ
Ocena urody kobiety zależy od ilości punktów zaliczonych przez mężczyznę podczas "badawczego spojrzenia" czyli tzw. oblookania ciała kobiety. Kolejność w jakiej mężczyźni z przebadanej, reprezentatywnej grupy patrzyli na punkty jest nieco zaskakująca ale podobno tak jest naprawdę. Mapę punktów znajdziecie na końcu tekstu. Na podstawie tej mapy oraz pierwszych myśli mężczyzny i tego w którym momencie przestaje się interesować kobietą, utworzono następującą skalę oceny:

ZALICZONE PUNKTY NA MAPIE CIAŁA PRZED SKIEROWANIEM WZROKU NA INNY "OBIEKT":
A
OCENA:
O Matko Boska!

ZALICZONE PUNKTY:
A, B
OCENA:
U Mariana lekarz nie mógł stwierdzić sklerozy, bo ten podczas wizyty w gabinecie zapomniał języka w gębie.
Ogłoszenie z działu 'Dam pracę'
17 009  
5   6  
Urodziłam się 1-go maja w Nowej Hucie. Pierwsze co pamiętam to to, że odcięto mi pępowinę. To był spory kawałek mnie, i ja nie rozumiem dlaczego ktoś uważał, że mi się nie przyda.
Szybko uznałam, że świat mnie nie lubi i chce się mnie pozbyć po kawałku. Postanowiłam nie dać się i umrzeć w całości popełniając samobójstwo. Nie tak od razu, wcześniej miałam ciężkie dzieciństwo: różyczkę, żółtaczkę, czerwonkę, białaczkę ... a telewizor czarno-biały.
Wielka Majówka
10 331  
0   5  
Pis for ju, łajt end blek end jeloł brazers! Pis for ewryłan, al ju nid iz luv! Lets dżojnt as tugeder in saterdaj najt fiver!
Tak! Nieubłaganie zbliża się specjalna edycja Wielkiej Majówki w Bagdadzie. Na tej wspaniałej imprezce, przy muzyce najlepszych didżejów, w kolorowym klimacie lat siedemdziesiątych bawić się będą nie tylko wielcy tego świata, możesz bawić się też i ty. Więcej szczegółów na stronach Clubu 70

Człowiek o fenomenalnej pamięci
16 269  
6   10  
A teraz coś z innej beczki. Krótki dowcip.

Przedstawienie cyrkowe. Na arenie popisuje się żongler, po nim jacyś klauni, tresura koni, siłacz i tak dalej. W pewnym momencie na arenę wchodzi konferansjer i mówi:
- Proszę państwa! Przed państwem gwiazda programu - człowiek o fenomenalnej pamięci !
Przygaszone światło, werbelek i na arenę wkracza młody chłopaczek, około 25 lat. Podchodzi do stojącego wiadra piwa, wypija je do dna i wraca za kurtynę. Lekka konsternacja na widowni, ale nic, przedstawienie trwa nadal.
Tresowane pudelki, kobieta z broda, akrobacje na linie, jacyś klauni itd. Po jakimś czasie znów pojawia się konferansjer i mówi:
- Proszę państwa! Przed państwem ponownie gwiazda programu - człowiek o fenomenalnej pamięci.
Znów przygaszone światło, werbelek i na arenę wkracza, lekko zataczając się, ten sam chłopaczek. Wypija duszkiem kolejne wiadro piwa i wraca za kurtynę.
Konsternacja publiczności coraz większa, ale "show must go on" . Pojawiają się dwa słonie, po nich jakieś wielbłądy, iluzjonista, para klaunów, lwy, akrobaci itd. Na zakończenie programu wchodzi konferansjer i mówi:
Mapa świata 2003 wersja dla US Army
14 251  
1   4  
Kilka dni temu dowództwo US Army opublikowało uaktualnioną mapę świata. Jest to obecnie obowiązkowa przy nauce geografii pomoc naukowa dla rekrutów.
Poziom zaawansowany.
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)
Opracowane przez specjalistów z Total Learning Headquarters of Pentagon.
100% prawdy o wojnie irackiej 2
11 835  
0   7  
Precz z szumem informacyjnym telewizji światowych. Kolejny porcja prawdziwych informacji z Agencji NAISPRI.
 • Amerykański szef sztabu ogłosił, że do niewoli oddało się 8000 żołnierzy irackich. Szef sztabu irackiego ogłosił, że tych samych 8000 żołnierzy wciąż walczy i stawia dzielny opór wojskom koalicji. Zaś źródła tureckie podają, że podobna armia 8000 żołnierzy irackich została ostatnio wzięta do niewoli przez siły tureckie, gdy nielegalnie próbowała przekroczyć granicę między Irakiem a Turcją. Sami zainteresowani, trzymają 8000 ust zamkniętych na kłódkę, nie wiedząc tak naprawdę, czy nadal walczą czy już są w niewoli.

 • Podczas wystąpienia na żywo, George W. Bush nie był pod wpływem alkoholu, on tak wygląda.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Dzika rozkosz
42 822  
8   11  
Kolejna propozycja do przygotowywanego, nowego, poprawionego wydania W.E.O. 2003 Edition. Poniższy obrazek jest proponowany jako obrazkowa definicja wyrażenia "dzika rozkosz" i jest przeznaczony TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!
Czy jesteś lamerem?
13 509  
2   24  
Lamer - z ang. kulawy, chromy, lichy, kiepski

W życiu można wyodrębnić kilka znaczeń mniej lub bardziej pejoratywnych. Najczesciej lamer nie wie, że jest lamerem.
A oto definicje z życia wzięte:
1. Człowiek nie mający pojęcia o komputerach.
2. Człowiek, który z racji zajmowanego stanowiska zobowiązany jest do posiadania określonej wiedzy komputerowej, mający jednak w tej wiedzy braki, które stara się ukrywać.
3. Człowiek pewny siebie i odgrywający ważniaka, uważający się za autorytet, nie potrafiący jednak np. zabezpieczyć serwera przed włamaniem czy podnieść systemu po upadku.
4. Dzieciak, który zna kilka komend, a już wydaje mu się, że jest w sieci nie wiadomo kim.
5. Człowiek, któremu nie chce się czytać helpow i manuali oraz uruchamiać i poznawać nowych programów.
USA 2010
11 423  
1   8  
Kolejny przeciek z Pentagonu. Całkiem niekiepskie te plany Busha na drugą kandencję. Tyle że czegoś w nich brakuje...
100% prawdy o wojnie irackiej
10 676  
2   5  
Sprzeczne informacje, notoryczne kłamstwa, blefy i sobowtórzy Saddama Husseina, Georga Busha oraz amerykańskich marines to już standard relacji telewizyjnych z rejonu konfliktu. Być może nawet neutralne jak do tej pory irackie kozy zyskają w celach propagandowych kilkaset sobowtórów. Ale nie czuj się oszołomiony. Joe Monster, dzięki agencji NAISPRI*, dostarczy ci pewnych informacji.
 • Nieoficjalnie mówi się, że Amerykanie specjalnie rozbijają własne helikoptery, żeby Irakijczykom nie było przykro, że tylko po ich stronie są straty. Amerykanie jednak stanowczo zaprzeczyli pogłoskom, jakoby w tych rozbitych helikopterach byli sami Irakijczycy wzięci do niewoli.

 • Amerykanie i Brytyjczycy postanowili przestać strącać swoje helikoptery - dla odmiany strącili Brytyjczykom samolot.

 • Nieoficjalne źródła podają, że żołnierze amerykańscy przebrani za Iracką ludność, udają przed kamerami radość z powodu przyjazdu amerykańskich żołnierzy.
BOK na każdym komisariacie!
11 630  
0   11  
W trosce o bezpieczeństwo obywateli naszego kraju Komenda Główna Policji wprowadza od przyszłego miesiąca system ułatwiający zgłaszanie przestępstw pod alarmowy numer 997 i ogólnie robi krok w kierunku lepszej komunikacji ze społeczeństwem. A oto, opracowana przez KG, treść powitania jakie wkrótce usłyszymy dzwoniąc pod 997:

Tu komisariat policji w ................
Witamy w automatycznym biurze zgłoszeniowym oficera dyżurnego. Proszę zwrócić uwagę na wprowadzone dla państwa udogodnienia w postaci automatycznego wyboru rodzaju zgłoszenia. Proszę również zwrócić uwagę na trud osób opracowujących menu główne, które za chwilę państwo usłyszą, ponieważ ze względu na pojawiające się często nowe i niezwykłe okoliczności musi ono być bardzo często aktualizowane . To wszystko dla państwa wygody i bezpieczeństwa!
Prosimy w systemie tonowym wybrać jedną z następujących opcji:

 • Jeżeli chcesz ponarzekać, że niczego nie robimy i żeby nam to udowodnić dzwonisz żeby zgłosić przestępstwo które sam właśnie popełniłeś,
  WCIŚNIJ 1

 • Jeżeli chcesz zapytać czy ktoś musi umrzeć zanim cokolwiek zrobimy,
  WCIŚNIJ 2

 • Jeżeli chcesz złożyć skargę na złe potraktowanie cię przez policjanta kiedy on jak co dzień starał się tylko utrzymać porządek w twojej dzielnicy,
  WCIŚNIJ 3
 • Wiosna 2003
  10 042  
  2   13  
  Wiosnę ogłaszam za rozpoczętą!

  Bezalkoholowo pozdrawia Joe Monster z redakszynem.
  Fucking for virginity czyli powrót hipisa
  11 561  
  5   12  


  A bombardowanie wąglika albo sarinu też się w to wlicza?
  Małysz: po skokach w Planicy Irak?
  14 116  
  5   6  
  Puchar w zasięgu ręki. Tuż przed ostatnimi zawodami nadszedł czas postawić sobie ważne pytanie. Czy słaba forma Adama przez cały rok, aż do Lahti, po którym nastąpiła jej fenomenalna eksplozja i operacja w Iraku nie mają ze sobą nic wspólnego?

  Zastanówmy się przez chwilę. Co robił Adam podczas przerwy w skokach, kiedy zrezygnował z Lahti. Nikt dokładnie nie wie. Czy może być tak, że był szkolony wtedy i przygotowywane przez amerykańskie oddziały specjalne lub polski Grom do misji specjalnej? Czy te oddziały nie zechcą wykorzystać umiejętności naszego mistrza przy pojmaniu Saddama? Czy Adam może zostać wykorzystany jako żywy pilot pocisku Tomahawk z którego to, namierzeniu na cel mógłby odpiąć się i bezpiecznie wylądować? Czy naprawdę mamy jakieś podstawy, aby wykluczyć taką ewentualność?

  Jeśli znów bezkonkurencyjnie wygra konkurs, tym razem w Planicy, to może to oznaczać, że jego wyniki to efekt współpracy z agentami służb specjalnych.

  Oto sciśle tajne zdjęcie które udało nam się zdobyć dzięki życzliwości anonimowego pasterza kóz, który pasał je w okolicy treningu Małysza. Oto dowód:
  Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Kop
  32 117  
  8   7  
  Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób o mocnych nerwach!
  A dzisiaj...

  Definicja słowa: "kop"
  Pisze Saddam do Busha
  14 323  
  2   19  

  Nadesłał Spiker
  Szybki numerek przy ścianie
  83 466  
  6   25  
  Ku przestrodze... ;)

  OPOWIEŚĆ DZIEWCZYNY
  Postanowiliśmy zrobić to przy ścianie. Rozebrałam się i zajęłam wygodną pozycję przy ścianie.On był już rozebrany i w pełnej gotowości. Podszedł do mnie od tyłu, zrobił zamach... Nic nie poczułam....
  Czekam...
  Oglądam się za siebie....
  On cały drży z podniecenia. Super. Nie wiedziałam, że tak silnie działam na niego.
  Ale ja nic nie czuję....
  Czekam dalej...
  Znowu patrzę za siebie...
  Fryzurę ma pomiętą, cały drży....
  A ja nic, czekam ...
  Znowu patrzę na niego. Włosy stoją mu dęba. Oddech ma bardzo
  szybki, nieregularny...
  Nie wytrzymałam i mówię do niego:

  Z archiwów JM


  Kącik zabijania czasu
  Login
  Najnowsze pliki z Szaffy
  Krótkie dżołki
  U Mariana lekarz nie mógł stwierdzić sklerozy, bo ten podczas wizyty w gabinecie zapomniał języka w gębie.
  * * *
  Jeśli za pierwszym razem ci nie wyjdzie, zrób to tak, jak ci powiedziała.
  * * *
  Jeśli jesz częściej i dłużej śpisz, szybko nabierzesz sił, aby dłużej jeść i częściej spać.
  * * *
  W dzisiejszych czasach gdyby ktoś nam zaoferował świat na srebrnej tacy, większość wybrałaby tacę.
  * * *
  Na początek poświątecznej diety, wykręciłem żarówkę w lodówce.
  * * *
  Zakazane strony