Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
PUDZIAN czyli koks po polsku IV
PUDZIAN czyli koks po polsku IV
"Jedyny film w swoim rodzaju" i "najbardziej oczekiwana kontynuacja" filmu roku. Tu nie ma co mówić, ty po prostu siądź, otwórz napój i obejrzyj wszystkie odcinki.
okejki 2 · komentarze 23 · przed dinozaurami
Mumio - Zwyczaje
Mumio - Zwyczaje
Kabaret Mumio jak zawsze potrafi dostrzec coś co innym umyka. Hauuuuu!
okejki 62 · komentarze 71 · przed dinozaurami
Toi Toi pułapka
Toi Toi pułapka
Tak głupi pomysł na ukryta kamerę mógł przyjść do głowy tylko jednej nacji i wy wiecie o który naród chodzi. Tak, tak, to chodzi o ten najbardziej pokręcony naród, którego Joe Monster uwielbia ponad wszystko. Japończycy wpadli na pomysł, jaki wpadł każdy z nas w szkole średniej - a co by było, gdyby zrobić sesję ukrytej kamery w przenośnym kiblu? Cóż, tylko Japończycy potrafili wpr(…)
okejki 7 · komentarze 83 · przed dinozaurami
Polak Mistrzem Świata
Polak Mistrzem Świata
Oto w jaki sposób nasz rodak, Józef Wadecki wygrał Puchar Świata Seniorów w skokach na ścieżce. Zapierające dech w piersiach - panie Józku - gratulujemy!
okejki 290 · komentarze 164 · przed dinozaurami
Kajko i Kokosz
Kajko i Kokosz
Komiks Janusza Christy za moich czasów był rzeczą absolutnie kultową, na kolejne odcinki czekaliśmy z kumplami z diabelną niecierpliwością i jak tylko się pojawił nowy to gnaliśmy do księgarni. Mirmiłowo, Zbójcerze, Jaga i cała ekipa to było to! Nasi rodacy z Virtual Magic kręcą pełnometrażowy film, który być może będzie konkurencją dla Shreka - oto i zwiastun. Miód.
okejki 14 · komentarze 25 · przed dinozaurami
10 najlepszych ogłoszeń mieszkaniowych
Serwis www.dobrastancja.pl przedstawia 10 najlepszych ogłoszeń mieszkaniowych. Samo życie... (darmowa przeglądarka plików pps)
okejki 43 · komentarze 18 · przed dinozaurami
Seks telefon
Seks telefon
Słyszysz seksowny głos, który leniwie sączy się do twoich uszy i powoduj dreszcze... ale czy naprawdę wiesz, kto jest po drugiej stronie?
okejki 46 · komentarze 36 · przed dinozaurami
Budynki rządowe otoczone kondonem policji
Budynki rządowe otoczone kondonem policji
Najskrytszym marzeniem każdego z nas jest nigdy nie popełnić żadnego błędu. Nikt nie lubi jąkać się, zacinać i strzelać gaf językowych. Radiowcy też by tak chcieli...
okejki 43 · komentarze 48 · przed dinozaurami
Criss Angel i kobieta w dwóch połówkach
Criss Angel i kobieta w dwóch połówkach
Sztuczka grubymi nićmi szyta, ale mało kto nie dałby się na to nabrać. Zwróć uwagę na reakcje uczestników seansu w parku...
okejki 26 · komentarze 36 · przed dinozaurami
3 dni z życia pechowego Misia Polarnego
3 dni z życia pechowego Misia Polarnego
Bajeczka dla starszych dzieci, takich jak ty. Słodki miś w trudnym świecie.
okejki 66 · komentarze 37 · przed dinozaurami
Shakira - Hips don't lie 2
Shakira - Hips don't lie 2
To romantyczne spojrzenie, ten ogień w oczach i energia atomowa w bioderkach... i jeszcze ten głos. Ech... a przecież tak naprawdę, nie jest ważne jak wyglądasz, ważne kim jesteś w środku.
okejki 13 · komentarze 62 · przed dinozaurami
Poproszę o dolewkę mleka!
Poproszę o dolewkę mleka!
Czy możesz sobie wyobrazić kawiarnię, w której mleko podaje kobieta? I to kobieta, która zamiast wykręcić się tanim produktem pasteryzowanym, daje coś co ma najcenniejszego? Zobacz film, może skojarzy ci się adres... Tam zrobimy zlot w tym roku.
okejki 45 · komentarze 75 · przed dinozaurami
Kobieca policja w Iranie
Kobieca policja w Iranie
Postęp i równouprawnienie? Ta dziwaczna moda dotarła nawet do do Iranu (ubolewamy, że upadł ostatni bastion patriarchatu :( ) Kobiety w czarnych czadorach na twarzy - po rocznym przeszkoleniu w najnowszych technikach wywierania wpływu wyruszyły na służbę. I wiesz co? Nie chciałbyś się z taką babą spotkać na ulicy, a już na pewno nie o tej nocnej porze.
okejki 20 · komentarze 41 · przed dinozaurami
Commando Kobra Morska Atakuje
Commando Kobra Morska Atakuje
Prawie jak lądowanie w Normandii.
okejki 32 · komentarze 70 · przed dinozaurami
Walki karłów
Walki karłów
W nieustającym cyklu z kamerą dookoła świata zawitaliśmy tym razem do Tajlandii, gdzie jednym z popularnych sportów jest tajski boks karłów. Jak śpiewał Niemen "dziwny jest ten świat" i niezależnie od naszego łagodnego i przyjaznego światopoglądu nie jesteśmy w stanie zmienić Tajlandczyków. To wydarzenie musieliśmy odnotować i ci pokazać.
okejki 12 · komentarze 23 · przed dinozaurami